Орган сертифікації продукції (ОС ІГТМ НАН України)

Орган сертифікації продукції (ОС ІГТМ НАН України)

В 2004 року на базі Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України в складі відділу проблем шахтних енергетичних комплексів створено Орган сертифікації продукції (ОС ІГТМ НАН України).

Загальною метою діяльності ОС ІГТМ НАН України є надання довіри всім зацікавленим сторонам в тому, що визначена й закріплена за органом продукція відповідає встановленим нормативним вимогам безпеки, її відповідність була оцінена та підтверджена неупередженою і компетентною організацією.

Орган з оцінки відповідності (ОС ІГТМ НАН України) проводить оцінювання, включаючи сертифікацію, визначеної продукції:

1) хімічні джерела струму та вузли й деталі для них (корпуси, моноблоки акумуляторні), у тому числі, що застосовуються у вибухозахищеному обладнанні, яке може використовуватися у потенційно вибухонебезпечних середовищах;

2) кріплення та огороджувальні конструкції, у тому числі для гірничих виробок шахт, підземних та наземних споруд.

ОС ІГТМ НАН України внесено до Реєстру НААУ акредитованих органів з оцінки відповідності (атестат акредитації № 1О001, первинна акредитація від 30.12.2004 року).


 

Керівник ОС ІГТМ НАН України – Привалов Володимир Миколайович, старший науковий співробітник Інституту, кандидат фізико-математичних наук, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки.

Контакти: тел. (0562) 46-42-45; 46-01-51; факс 46-24-26

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..